كد ساعت و تاريخ

Rounded Rectangle: آموزش كاركنان
Text Box: نقدی بر آموزش مدیریت در ایران
سروش خواجه حق وردی
چندین سال است که تمایل برای تحصیل در رشته‌های مدیریت افزایش یافته است؛ ولی آنچه در نهایت مشاهده می‌شود پایین بودن کیفیت آموزشی در این میان است؛ بنابراین در این مقاله سعی شده تا مختصرا اشاره‌ای به برخی دلایل این امر شود و راهکارهایی برای حل این مشکل ارائه گردد.
Rounded Rectangle: Copyright © iranhrm.com, 2013. All rights reserved.
Text Box: تاثیر روش‌های آموزشی بر نوع یادگیری
مترجم: مریم رضایی
 thetrainingworld.com  
تقریبا همه افراد می‌دانند که مکالمه تلفنی هیچ گاه تاثیر مکالمه رو در رو را ندارد یا تماشای یک مسابقه ورزشی در تلویزیون، مثل حضور در سالن و تماشای مسابقه از نزدیک نیست.
اما با این حال، بسیاری از مردم معتقدند آموزش الکترونیکی یا آموزش از راه دور، با آموزش گروهی و تمام‌وقت تفاوتی ندارد و عجیب است که نظردهی در مورد اینکه یادگیری به صورت آنلاین با حضور در کلاس متفاوت است، اغلب چالش برانگیز می‌شود؛ حتی اگر دقیقا نگوییم کدام‌یک بهتر از دیگری است. 
Text Box: چه اطلاعاتی جمع‌آوری کنیم؟
مترجم: روناک طه زاده
چگونه یک سازمان می‌تواند از اطلاعات مشتریان، جهت افزایش و پیشبرد فروش استفاده کند؟
شما باید به چه میزان از اطلاعات مشتریان آگاه باشید و آنها را ثبت و نگهداری کنید؟ شما با اطلاعاتی که جمع‌آوری کرده‌اید باید چه کار کنید؟ و چگونه این اطلاعات را طبقه‌بندی کنید ؟
هر سازمان نیاز دارد با توجه به ماهیت سازمان خود، به این پرسش‌ها، پاسخ دهد. 
Text Box: همیشه برای رسیدن به آرزوهایتان مبارزه کنید
مترجم: بهزاد بهمن‌نژاد
اکنون که iPad محصول جدید شرکت Apple که پس از iPod و iPhone برای اولین بار در 27 ژانویه 2010 به دنیا معرفی شد.  وارد بازار شده است، بسیاری از شرکت‌ها به دنبال راهی هستند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را برای این محصول عرضه نمایند.
با روی کار آمدن این محصول، شرکت‌های عرضه‌کننده برنامه‌های نرم‌افزاری نظیر اینفوبینز، متقاضیان زیادی برای نرم‌افزارها و خدمات تلفن همراه خود یافتند.